[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
ubranko dla psa

8 genialnych gadżetów dla Twojego zwierzaka !

1. Wyjątkowa kamizelka do nauki pływania dla psa. Wyobraź sobie reakcje ludzi nad wodą kiedy zbliża się do nich wystająca z wody płetwa rekina. Cała plaża będzie Twoja !

płetwa rekina dla psa

kamizelka do pływania dla psa

Wprawdzie w Polsce ich do kupienia nie ma, ale alternatywnie znalazłam dla Was to klik .

2. Nie masz z kim celebrować wyjątkowej okazji, a może kumple w ostatniej chwili odwołali wspólne oglądanie meczu ? Nie przejmuj się, wznieś toast ze swoim zwierzakiem. Polej swojemu pupilowi wina, szampana, piwa, a nawet szkockiej SPECJALNIE DLA NIEGO przeznaczonych.

piwo dla psa

Piwo dla psa i kota można w Polsce kupić w większych, stacjonarnych sklepach zoologicznych.

3. Dopiero wyszedłeś ze zwierzakiem od groomera a nagle zaczyna padać deszcz? Smycz z parasolką rozwiąże ten problem. Zachęci do spacerów deszczowych wagarowiczów, a Ty nie będziesz musiał po każdym spacerze suszyć ręcznikiem futerka swojego pupila.

parasolka dla psa

Można go kupić tutaj klik .

4. Smycz od wszystkiego ? 6 w 1 ? Producent Smart Dog Leash oferuje smycz regulowaną + wyjmowaną miseczkę na wodę + pojemnik na psie smakołyki + zegarek + latarkę + torebki na psie odchody – to wszystko w jednym gadżecie. Dostępna w różnych kolorach.

smycz wielofunkcyjna dla psa

fot. fredflare.com. Niestety w Polsce nie ma jeszcze tego produktu. Można go kupić na Amazon.com za ok. 20 $  klik .

5. Każdy właściciel zwierzaka wie, że założenie mu kagańca sprawia w oczach innych, że pies zostaje automatycznie zaszufladkowany jako niebezpieczny i groźny. Jest na to sposób – kaganiec w kształcie kaczego dzioba.

Kaganiec dla psa

Można go kupić tutaj klik .

6. Tęsknisz za swoim skarbem kiedy musisz wyjść z domu? Twój pupil nie chce zostawać sam? Wideotelefon ze smakołykami to najnowszy gadżet z branży zoologicznej. Pomyśli tylko, obustronny kontakt wizualny i głosowy niezależnie jak daleko od siebie jesteście. Dodatkowo zawsze możesz mu podać jego ulubiony smakołyk!

wideotelefon dla psa

Niestety w Polsce nie ma jeszcze tego produktu. Można go kupić w sklepie firmowym za 349 $  klik .

7. Twój kociak ma nadmiar energii, a Ty akurat nie masz czasu na zabawę z nim? Postaw ten gadżet na ziemię, włącz go, a on zajmie Twojego pupila na dobre. FroliCat Bolt to interaktywna, laserowa zabawka dla kotów, wyświetla i przesuwa losowe wzory po ścinach i po podłodze. (Wrażliwe kocie oczy nie są bezpośrednio wystawione na działanie strumienia lasera, ponieważ odbijany jest on najpierw przez zwierciadło.)

laser dla kota

Można go kupić tutaj klik .

8. Najlepszy gadżet według Twojego kota – nieważne jak piękne legowiska i jak wymyślne zabawki mu kupujesz – dla niego on zawsze będzie numerem 1.

karton

Na dodatek można go nabyć za darmo i jest powszechnie dostępny.


Który gadżet Wam się najbardziej podoba?

Zobacz także:

  • Te gadżety sprawiają, że nasze zwierzęta tracą swoją dzikość i instynkty….

    PatrysjaHasmikMero.blogspot.com

Ładowanie