[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
Adresówka Safe Pet

Adresówka Safe Pet dowód osobisty Pupila – test

Testerki: Tajga i Hera

W ramach konkursu Top for Dog 2015 testowałyśmy adresówki – dowody osobiste pupila firmy Safe Pet .

Przed otrzymaniem adresówek czytałam opinie o nich, że są zbyt duże, więc spodziewałam się ogromnych, ale jak wyjęłam je z koperty to wydawały mi się malutkie, po przymierzeniu okazały się jednak idealne dla Hery i Tajgi. Miałam również wrażenie, że są delikatne, jednak podczas testowania ich w wodzie, trawach, krzakach i zaroślach (jak widać na zdjęciach) przekonałam się o ich wytrzymałości.

Adresówka Safe Pet

Dowód osobisty pupila to gadżet, który rzuca się w oczy. Osoby spotykane na spacerach były nim bardzo zainteresowane, a wręcz zachwycone, w kraju jak i za granicą. Jeśli chcesz się więc wyróżniać z tłumu i zwracać na siebie uwagę, ta adresówka Ci to zagwarantuje. Ludzie się uśmiechają na jej widok i dopytują czy psiak rzeczywiście jest pełnoletni, że może taki dowód nosić 😉 Pytają się gdzie i za ile można go kupić i dokładnie czytają co jest na nim napisane. Jednym słowem, robi furorę i żałuję tylko, że wraz z adresówkami nie zostały dołączone ulotki czy wizytówki, bo tłumaczenie co chwilę każdemu z osobna jest dość męczące, ale w ten sposób można również zawierać nowe znajomości z innymi właścicielami zwierząt.

Adresówka Safe Pet

My jesteśmy bardzo zadowolone. Miałyśmy wcześniej plastikowe adresówki, które pękały i się gubiły, a także metalowe, które wydawały denerwujące odgłosy kiedy obijały się o sprzączki obroży czy smyczy. Dobrze, że otwór, przez który przechodzi pierścień na obroże jest zanitowany, zabezpieczając tym samym adresówkę przed połamaniem. Również graficznie jest pomysłowo wykonana, wygląda jak mini dowód osoby pełnoletniej. Sympatycznie jest oglądać zdjęcie swojego pieska na swoim piesku 🙂 Zwłaszcza kiedy jesteśmy z pupilem za granicą, taki identyfikator, z którego można odczytać telefon z numerem kierunkowym do Polski oraz oznaczeniem skąd jest pies jest bardzo pomocny, kiedy się zgubi. Także wielojęzykowa wersja strony internetowej, której adres jest na adresówce może bardzo pomóc. Osobiście podoba mi się również pomysł podania dodatkowych informacji np. medycznych. Jeśli pies cierpi na chorobę czy nietolerancje pokarmową, możemy dzięki temu uniknąć niebezpiecznych sytuacji zanim pupil zostanie odebrany od osoby, która go znalazła.

Adresówka Safe Pet

Ostatnio zostały zmienione podstawowe dane na adresówce, w zgodzie z uwagami i wymaganiami klientów – moim zdaniem zmiany na lepsze. Teraz mamy również wybór między dwoma wielkościami, co ucieszyło zwłaszcza właścicieli małych piesków i kotów.

Adresówka Safe Pet

Również właściciele zwierzaków mieszkający poza granicami Polski mogą zamówić identyfikator w dopasowaniej wersji językowej i graficznej. Adresówki są dostępne dla obywateli: Polski, Niemiec, Irlandii, Hiszpanii, Francji, Austrii i Wielkiej Brytanii, do zamówienia na stronie www.safepet.eu .

Adresówka Safe Pet

Projekt adresówki tworzymy online na stronie w kreatorze adresówek pupila, cały czas mamy podgląd jak identyfikator będzie wyglądać w rzeczywistości. Dostajemy również wiele innych bonusów:

*wpis do europejskiej bazy (w cenie mamy więc adresówkę + wpisanie pupila do bazy danych, co często dodatkowo kosztuje więcej niż sama adresówka).
*profil online (umożliwia skontaktowanie się z nami znalazcy, nawet jeśli numer na adresówce jest już nieaktualny). Możemy w nim aktualizować dodatkowe informacje i numery kontaktowe. Pozwala na wydruk ogłoszenia o zaginięciu Pupila.

Profil Hery:

Safe Pet 10

Plakat do wydrukowania, kiedy pupil zaginie:

Safe Pet 11

*pomoc w zwróceniu czworonoga w Twoje ręce, jeśli znalazca będzie miał problem w skontaktowaniu się z Tobą.

Asortyment produktów Safe Pet stale się powiększa. Firma oferuje również identyfikatory portfelowe, magnesy na lodówkę oraz breloki. Producent uwzględnia rabaty przy zamówieniu większych ilości produktów.

Adresówka Safe Pet

Kontakt mailowy z firmą bardzo sprawny, do tego uprzejmy i miły właściciel firmy, który z szacunkiem traktuje klientów. Bardzo to lubimy!

Adresówka Safe Pet

Cena: 24,99 zł (rabaty do 20% + 2ga identyczna adresówka GRATIS przy zakupie dowolnego innego produktu).

Adresówka Safe Pet

A najlepsze zostawiłam na koniec: Safe Pet wymienia zniszczoną adresówkę na drugą identyczną (trzeba tylko odesłać na swój koszt zniszczoną, aby otrzymać nową).

Produkt godny plecenia.

Zobacz także:

Ładowanie