[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
Pomóż psiakom i kociakom kupując kalendarz na 2015 czii

Charytatywne kalendarze na 2015 rok cz. II

Wielu z nas co roku kupuje nowy kalendarz, który nie tylko służy nam do celów praktycznych, ale również stanowi ozdobę naszego domu. Dlaczego więc nie kupić tym razem kalendarza, czyniąc przy tym coś dobrego ? Będzie on nam służył nie tylko do przypominania jaki mamy dzień miesiąca czy sygnalizowania zapisanego wcześniej terminu na dany dzień, będzie również przypominał przez każdy dzień w roku, że zrobiliśmy dobry uczynek kupując go. Pomagać możemy na wiele sposobów.


Charytatywne kalendarze na 2015 rok cz. I – klik

14. Kalendarz charytatywny ścienny 2015 KTOZ

Cały dochód z jego sprzedaży zostanie przekazany na bezdomnych podopiecznych Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. W kalendarzu są zdjęcia (zrobione przez wolontariuszy) nie tylko psów, ale również innych zwierząt. Zawarty w nim jest zestaw imieninowy dla dla każdego pupila, dzięki niemu dowiemy się, kiedy nasz pies ma imieniny. Oprócz zaznaczonych świąt urzędowych i kościelnych, znajdują sie w nim również informacje o świętach pro- zwierzęcych. Koszt: 20 zł + wysyłka. Do nabycia stacjonarnie w biurze na ul. Floriańskiej 53 w Krakowie ( w godz. urzędowania kasy: pn, śr, czw, pt 9.00-15.00 i wt 11.00-17.00) lub tutaj -> klik .

TOZ Kraków   KTOZ 2  KTOZ 3


15. Kalendarz „Na ratunek porzuconym”.

KOTYlion ,działający w ramach Fundacji Viva, w każdym miesiącu swojego kalendarza prezentuje zwierzaka (wraz z jego historią), któremu udało się pomóc. Każda strona zawiera również porady, jak pomagać zwierzętom w potrzebie. Koszt: 25 zł + wysyłka. Do kupienia tutaj -> kocikalendarz@gmail.com .

Kotylion 1 kotylion 2 kotylion3


16. Kalendarz Fundacji AST.

Kalendarz, jak co roku pomaga ratować psie życie. Kierując się maksymą fundacji „Ocal życie!” także Ty masz teraz możliwość poczynienia dobra dla braci mniejszych. Koszt: 30 zł + wysyłka. Do nabycia stacjonarnie w Warszawie lub tutaj -> fundacjaast_allegro@o2.pl .

AST-kalendarz2015-0 AST-kalendarz2015-1 AST-kalendarz2015-2


17. Kalendarz „Pieskie życie 2015”.

Wtykają nos w nie swoje sprawy, mają kosmate myśli i wiecznie szukają dziury w całym, ale i tak za nimi szalejemy! Rzecz o psach, oczywiście. „Pieskie życie” to ścienny kalendarz na rok 2015. Niepowtarzalny efekt współpracy swawolnej fotografki, trzynastu niesfornych ilustratorów i trzynastu utalentowanych psów do adopcji, będących podopiecznymi wrocławskiej Fundacji 2 Plus 4. Całkowity dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczony jest na cele statutowe Fundacji. Koszt: 40 zł + wysyłka. Kalendarz można kupić stacjonarnie – lista miejsc tutaj -> klik oraz wkrótce wirtualnie do sprzedaży poprzez serwis decobazaar.com .

2 plus 4 2 plus 4 1 2 plus 4 2


18. Kalendarz ANACONDA 2015.

Wszystkie pieniądze zebrane ze sprzedaży kalendarzy przeznaczone są na walkę z bezdomnością, karmienie i leczenie podopiecznych Fundacji Obrony Praw Zwierząt ANACONDA. Koszt: 20 zł + wysyłka. Kalendarze można nabyć stacjonarnie w Gorzowie Wlkp. w restauracji ŁUBU DUBU, u wolontariuszy lub przez przelew na konto. Dane do przelewu -> klik .

Anaconda1  Anaconda2


19. Tomarynowy kalendarz 2015.

Pierwsza edycja kalendarza Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w TomarynachŚrodki z jego sprzedaży, będą przeznaczone na bieżące wydatki, karmę dla starszych podopiecznych, na ewentualne droższe zbiegi chirurgiczne oraz na transport psów do nowych domów. Koszt: 30 zł + wysyłka. Do nabycia w schronisku lub przez przelew na konto. Dane do przelewu -> klik .

Tomaryny Tomaryny2


20. Psi kalendarz Schroniska dla bezdomych zwierząt w Sosnowcu.

Bohaterami kalendarza są laureaci organizowanego przez wolontariuszy konkursu „Adopcja Roku”, wybrani przez głosowanie facebookowe. To 12 niesamowitych psów, które w nowych domach, otoczone troską i miłością, przeszły niesamowite metamorfozy i znów zaznały radości życia. Cały dochód ze sprzedaży kalendarzy zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych sosnowieckiego schroniska. Koszt: 25 zł + wysyłka. Do nabycia stacjonarnie w kilku miastach na Śląsku lub wysyłka. Zamówienia można składać w komentarzach na wydarzeniu FB -> klik .

Sosnowiec Sosnowiec1 Sosnowiec2


21. Kalendarz biurkowy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju (pod patronatem Fundacji dr Lucy).

Cyt. „Kalendarz z fundacyjnymi Aniołkami, z naszymi Przyjaciółmi, którzy wędrowali z nami przez lepszy kawałek swego życia, a teraz z góry pilnują naszych dróg.” Koszt: 19 zł + wysyłka. Do kupienia tutaj -> biuro@drlucy.pl .

Gaj1 Gaj2


22. Kalendarz ze zwierzakami i gwiazdami.

Kalendarz jako charytatywna cegiełka Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Bytomiu. Nad projektem i powstaniem ciężko pracowali wolontariusze, pracownicy, przyjaciele. Każda kartka kalendarza jest szczególna, ponieważ na wszystkich zdjęciach znajdują się psiaki w towarzystwie samych gwiazd polskiej muzyki. Koszt: 40 zł wraz z wysyłką. Do kupienia tutaj -> klik .

Bytom1 Bytom2


23. Kalendarz Kundellos 2015.

Stowarzyszenie wolontariuszy kundellos.pl stworzyło kalendarz z portretami podopiecznych ze Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Józefowie – wspaniałych psów, które czekają aż ktoś dostrzeże ich piękno. Piękno kundelków polskich! Ten kalendarz, to kolejna opowieść o schroniskowych psach. Powstał dla nich i dla tysięcy innych, które tęsknią za kimś, kto pomoże zrozumieć im świat, ten świat nieznany, ten świat zza krat. Koszt: 23 zł + wysyłka. Do nabycia stacjonarnie w Dolnym Mokotowie, Zielonej Białołęce lub tutaj -> klik .

Kundellos1 kundellos2


24. Kalendarz „Nasi Podopieczni”.

Kalendarz Fundacji Jamniki Niczyje . Koszt: 30 zł + wysyłka. Do nabycia przez przelew na konto, dane do przelewu -> klik .

Jamniki1 Jamniki2


25. Kalendarze Fundacji Rottka.

Kalendarze jednostronne ze zdjęciami podopiecznych Fundacji Rottka z różnymi motywami do wyboru. Koszt: 20 zł + wysyłka. Do kupienia poprzez przelew na konto lub tutaj -> klik .

Rottka 2 Rottka1

Rottka3 Rottka 4


26. Kalendarz „Metamorfozy” Pomorskiej Fundacji Rottka , w którym jest jedna z naszych osobistych, domowych testerek – Tajga 🙂 I Magik też jest, który testował dla nas szelki Juliusa i inne psiaki, których właścicielki również czytają ten blog 🙂

Zdjęcia na poszczególnych kartkach z kalendarza przedstawiają niektóre z psów, które znalazły się pod opieką fundacji. Czekają one na adopcje lub są już w nowych domach. Przeszły one niesamowitą metamorfozę. Zdjęcia przedstawiają tylko przemianę fizyczną, ale ta psychiczna jest jeszcze większa, co niekiedy także ją udało się uchwycić. Koszt: Format A3 – 39 zł + wysyłka , Format A4 – 29 zł + wysyłka. Do kupienia tutaj -> fundacja@rottka.pl .

pomorska3pomorska4 pomorska2 pomorska2


Jeśli podobał Ci się artykuł zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z nowymi wpisami. A jeśli masz w domu zwierzaka koniecznie zajrzyj do nas również na www.petside.pl.

Zobacz także:

  • Łohoho ile kalendarzy *-* My zawsze kupujemy jakieś jeździeckie bo pokój matki cały jest jakiś koński. …Chyba psiaki Muszę nadrobic zaległości. Może zaczniemy od kalendarza jako iż pokój matki trzeba zamienić na inny wystrój;D

  • Sama mam kalendarz z KTOZU i jest przepiekna. Wedlug mnie takich kalendarzy, gdzie sa rozne psy do adopcji powinno byc wiecej, bo takie cos moze tez pomoc znalezeniu nowego domu dla psa. Oby nastepnym roku byloby wiecej takich kalendarzy.

  • W tym roku zupełnie wypadło mi z głowy kupno jakiegokolwiek kalendarza,a bardzo lubię takie inicjatywy. Wszystko,co pomaga zwierzętom jak najbardziej pochwalam. W końcu to te Stworzenia są bezbronne i trzeba je wspierać.

  • Wszystkie kalendarze są piękne, ale najpiękniejsze są te, które pomagają <3
    Jednak jak wybrać spośród tylu wyjątkowych i pomagających kalendarzy jeden? Oto jest pytanie! 🙂

Ładowanie