[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
Konkurs dogside.pl

Do wygrania bilety na Targi Zoo-Botanica 2015

Nasza Hera miała kilka dni temu urodziny, z tej okazji postanowiliśmy Wam sprezentować, wspólnie z organizatorem wydarzenia, 2 bilety na Targi Zoo-Botanica we Wrocławiu, które odbędą się 12.-13.09.2015r. Konkurs jest ekspresowy, trwa tylko 2 dni! Nie przekładajcie więc decyzji udziału w nim na później. 

Na Targach będziemy już trzeci raz w tym roku, za każdym razem jest inaczej, są nowe atrakcje, konkursy, stoiska, gdzie można porozmawiać ze specjalistami z różnych dziedzin na interesujące nas tematy.

Sample-0022-1

Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie: będzie Wystawa Akwarystyczna, Wystawa Terrarystyczna, Festiwal Psa i Kota (prezentacje psów i kotów rasowych, pokazy psich sztuczek, psiej mody i groomingu, a co najgorsze dla naszych portfeli, można zakupić karmy, przysmaki, akcesoria w różnych wielkościach i odmianach oraz dowiedzieć się o usługach dla naszych czworonożnych przyjaciół), wykłady i seminaria z branży, strefa prezentacji nowości (dotycząca najnowszych ofert i trendów na rynku), można będzie podziwiać małe zwierzęta egzotyczne i hodowlane oraz spotkać się z osobami działającymi w Fundacjach pro-zwierzęcych. Przewidziany jest również Prestiżowy Konkurs dla Wystawców (o szczegółach możecie przeczytać na stronie Targów).

Konkurs odbywa się na wydarzeniu na Facebooku, gorąco zachęcamy do udziału. Warto powalczyć o darmowy udział w największej imprezie zoologiczno – botanicznej w Polsce.

DSC_2537-1

Przejdź do konkursu -> klik (edit 14.09.2015 aktualnie w linku znajduje się nowy konkurs)

Szczegóły Targów Zoo-Botanica we Wrocławiu:
Kiedy? 12-13 września 2015
Gdzie? Hala Stulecia, Wrocław
Godziny otwarcia: sobota 10:00 – 18:00, niedziela 10:00 – 17:00


P.S. Radzimy się wybrać na Targi jak najwcześniej już w pierwszy dzień, wtedy jeszcze najwięcej próbek karm można dostać od wystawców 😉


Edit: 14.09.2015 zwycięzcy wylosowani, a Targi zakończone. Konkurs cieszył się bardzo dużą popularnością, w ciągu 2 organizowanych dni wiadomość o nim dotarła do 11 tysięcy osób w grupie docelowej osób z Wrocławia i okolic, tylko poprzez Facebook. To wielki sukces, dlatego w przyszłym roku z pewnością również będą do wygrania bilety na Targi na naszej stronie.

Wkrótce relacja z Targów Zoo-Botanica 2015 na blogu.


 

Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi naszymi wpisami na blogu, a także bacznie obserwować nasz nowy projekt www.petside.pl, zapisz się do naszego newslettera.

 

Zobacz także:

Ładowanie