[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
12112158_1266927620000160_3365607818878619682_n

Duńska karma z sercem i pasją

Zastanawiasz się dlaczego miał(a)byś wybrać Kingsmoor? Spójrz na Twojego psa. Czy przypomina Ci on trochę… królika, świnkę morską lub zająca? Raczej nie. Więc dlaczego karmisz go karmą zawierającą ziarna zbóż, kukurydzę lub ryż ??? Pies to nie zając. Przestań więc karmić go produktami przeznaczonymi dla zwierząt futerkowych. Naturalnie żaden producent nie powie Ci, że zboża są złe. My Ci to mówimy. Wypróbuj Kingsmoor i zobacz różnicę.”

Tak Kingsmoor, duńska karma z sercem i pasją, opisuje swoją wyjątkowość wśród produktów na rynku zoologicznym.

Nasza Tajga miała przyjemność przetestować powyższe zapewnienia dzięki Pure HAVFISK – hipoalergicznej, bezglutenowej, bezzbożowej karmie z ryb morskich.

Kingsmoor

Tajga nie ma żadnych problemów z karmą i jej zmianą, mając dość odporny przewód pokarmowy. Z racji tego, że nadal jest psem fundacyjnym, a także naszym psim testerem, karm do przetestowania miała wiele. Jednak nawet u tak odpornego psa doskonale widać, że dobranie odpowiedniej karmy, w odpowiedniej dawce, jest bardzo ważne. Czasem kiedy dostaje dobraną według etykiety dawkę jest głodna w ciągu dnia, innym razem bardzo szybko potrafi przytyć, ostatnio bardzo mocno dała się odczuć nieodpowiednia karma, mimo wysokiej ceny i doskonałego składu, jaki podawał jej producent. Sierść Tajgi stała się matowa i wypadała w zastraszających ilościach. Do tego nie miała energii, była śpiąca, na spacerach ciągnęła się za nami.

Tajga karmę chętnie zjadała, żadnych rewolucji nie miała, dopisywał humor i energia. Po karmie również sierść stała się ładniejsza, miękka, błyszcząca i nie wypada w takim stopniu, jak podczas jedzenia poprzedniej karmy. Zawartość kwasów Omega 3 jest tutaj 50% wyższa niż tradycyjnie, co odpowiada trzem kapsułkom z Omega 3 w 100g karmy.

rottweiler

Skład karmy i dawkowanie ↓

Ważne informacje o karmach Kingsmoor (według producenta):

*100% bezglutenowe
*hipoalergiczne
*bez barwników
*bez sztucznych aromatów
*bez rakotwórczych konserwantów

Zawiera więc wszystko czego pragnie serce właściciela czworonożnego przyjaciela.

Kingsmoor oferuje karmy, przysmaki i suplementy diety. Karmy dla psów z jagnięciną, koniną, kaczką, kurczakiem czy rybami morskimi dla psów o normalnej aktywności, z tendencją do nadwagi, dla starszych psów, szczeniaków i trenujących. Karmy dla kociąt, dorosłych kotów i osobno dla wykastrowanych. Przysmaki dla psów o smaku serowym i dla psów trenujących. Dodatkowo oleje z ryb i łososia Północnoatlantyckiego, bogate w wielonienasycone kwasy tłuszczowe.

Cena Pure HAVFISK 12kg/199 zł 4kg/79zł

Jako że jest to nasz ostatni produkt testowany w ramach konkursu Top For Dog 2015, gorąco zachęcam do tego, co sama za chwilkę zrobię, do oddania głosu w rankingu zgłoszonych produktów i usług dla psów. Swój głos możecie oddać w każdej kategorii do 15.listopada tutaj . Gala konkursu odbędzie się już w listopadzie! 2015 w Warszawie.

KONKURS DLA WAS: Warto zagłosować i przy okazji wygrać cenne nagrody typując na zwycięzców tutaj .


Dziękujemy Top for Dog 2015 oraz Danish Consulting za możliwość testowania produktu.


Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi naszymi wpisami na blogu, a także bacznie obserwować nasz nowy projekt www.petside.pl, zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz także:

Ładowanie