[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
Niedoczynność tarczycy u psa

Euthyrox N 100 + Gammolen = piorunujący efekt

U Hery od małego szczeniaka wiele wskazywało na alergię pokarmową, jednak dopiero, kiedy miała prawie 2 lata, udało nam się ją zdiagnozować. Alergia zdążyła już odcisnąć swoje piętno na jej zdrowiu. Zdiagnozowana została niedoczynność tarczycy. Miesiąc przed kompleksowym badaniem krwi Hera traciła sierść w zastraszającym tempie.

Akurat w tym samym czasie została testerką w Top for Dog 2015 i pojawiła sie możliwość przetestowania produktu Gammolen, zawierającego kwasy tłuszczowe odpowiedzialne między innymi za poprawę stanu skóry i sierści u zwierząt. Poprzednie suplementy diety właśnie z Omega skończyły nam się akurat miesiąc wcześniej, doskonale były mi więc znane właściwości tych suplementów w diecie psów i wiedziałam, że dzięki temu produktowi możemy wspomóc leczenie Hery.

Praktycznie w tym samym czasie, kiedy zaczęła brać lek na niedoczynność tarczycy Euthyrox N 100 zaczęłam jej podawać Gammolen. Również niemalże w tym samym czasie, kiedy wykonaliśmy ponowne wyniki badań, które wykazały powrót hormonów tarczycy do normy, skończyliśmy brać całe opakownaie Gammolenu. Nie mogę więc tych dwóch specyfików osobno oceniać w walce z niedoczynnością tarczycy i przede wszystkim, ze zmianą jej stanu sierści. Mogę jednak śmiało napisać, że razem dały niesamowite efekty w 1,5 miesiąca, przy czym zagęszczenie sierści można było zaobserwować po 10 dniach. Powiecie, niemożliwe. Dostała produkt do testowania to musi go chwalić. No to popatrzcie na zdjęcia przed i po.

Gammolen

Ale zanim pokażę Wam te zdjęcia, chciałabym Was zaznajomić bardziej z produktem Gammolen i z niesamowitymi właściwościami kwasów Omega. Do testowania dostaliśmy pojemniczek ze 150 kapsułkami, Hera, zaliczająca się do psów ponad 25 kilogramowych, dostawała 4 kapsułki dziennie. Powiem szczerze, że czasem je zostawiała w misce, kiedy jej podawałam z karmą, ale kiedy je już schowałam w smakołyku, wchłaniała je bez problemu. Warto zaznaczyć, że produkt ten jest polecany zarówno psom jak i kotom.

Gammolen

Od początku mojego blogowania próbuję Was namówić do podawania swoim futrzakom kwasów tłuszczowych. Generalnie, nie powinniśmy przesadzać z dodatkową suplementacją, jeśli już suplementować, to coś, czego pies lub kot sam nie może syntetyzować, a rzeczywiście jest to skórze potrzebne. Takim przykładem są właśnie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, których organizm zwierzęcia nie jest w stanie wytworzyć we własnym zakresie, a które są niezbędne dla prawidłowego jego funkcjonowania. Poprawiają one wygląd skóry i wzmacniają sierść u psa/kota, zalecane są zwłaszcza w okresach linienia i zapewniają wsparcie przy leczeniu schorzeń skóry, przy alergiach pokarmowych, przy niedoczynności tarczycy, grzybicach.

Gammolen

Dodatkowo kwasy Omega, między innymi, :

  • zapobiegają nadmiernej utracie wody przez skórę
  • wspomagają pracę serca i działanie układu krążenia
  • stanowią niezbędnik dla prawidłowej pracy mózgu oraz centralnego układu nerwowego (poprawiają pamięć)
  • podnoszą odporność organizmu na różnego typu bakterie i wirusy
  • zmniejszają stężenie „złego cholesterolu”
  • działają przeciwzapalnie

Przy czym należy pamiętać, że ważne jest podawanie preperatów z kwasami tłuszczowymi, zawierającymi ich odpowiednie proporcje, takim produktem jest m.in. Gammolen.

Gammolen można kupić w opakowanich 60 kapsułek (ok. 22 zł) i 150 kapsułek (ok. 41 zł).

Więcej o produkcie tutaj -> klik, do kupienia między innymi tutaj -> klik

A teraz to, co od początku obiecałam: zdjęcia z 1,5 miesiączną różnicą w czasie !!!!

przed:

niedoczynność tarczycy u psa

po:

niedoczynność tarczycy u psa

przed (wyłysiały pośladek):

niedoczynność tarczycy u psa

po:

niedoczynność tarczycy u psa

niedoczynność tarczycy u psa

przed (brzuszek ogolony do wykonania usg, efekt do porównania na klatce piersiowej):

niedoczynność tarczycy u psa

po:

niedoczynność tarczycy u psa


Dziękujemy Top for Dog 2015 oraz Tymofarm za możliwość testowania produktu.

Zobacz także:

Ładowanie