[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
JW Pets HOL-EE Roller Jumbo

JW Pets HOL-EE Roller Jumbo

JW Pets HOL-EE Roller Jumbo – ażurowa piłka dla psa (rozmiar M)

Testerka: Hera

Oryginalna zabawka dla psa. Jeśli pies lubi piłeczki, z pewnością i tą nie pogardzi. Można w nią wkładać smakołyki albo drugą piłeczkę. Hera była zafascynowana piłką w piłce i kombinowała na różne sposoby jak wydostać tą z środka. Była zajęta przez długi czas zabawą. Zabawka z pewnością więc stymuluje intelektualnie naszego pupila. Przeciąganie z właścicielem czy drugim psem bez problemu piłka wytrzymała.

JW Pets HOL-EE Roller Jumbo – ażurowa piłka dla psa

Przy zakupie można dopasować rozmiar do swojego psa oraz kolor, który nam się podoba (odradzam zieloną, którą trudniej jest znaleźć w trawie). Hera pobawiła się nią około miesiąca i nie była nią znudzona. Niestety chwila mojej nieuwagi i piłka wyglądała tak:

JW Pets HOL-EE Roller Jumbo – ażurowa piłka dla psa

Polecam ażurową piłkę JW Pets HOL-EE Roller Jumbo wszystkim umiarkowanym gryzaczom. Jeśli ma dłużej służyć tym intensywniejszym „gryzoniom” radzę użytkować ją wyłącznie pod nadzorem opiekuna.


Jeśli podobał Ci się artykuł zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z nowymi wpisami. A jeśli masz w domu zwierzaka koniecznie zajrzyj do nas również na www.petside.pl.

Zobacz także:

  • piłki ażurowe ostatni zyskały wielką popularność, ja sama zastanawiałam się nad jej zakupem, jednak ostatecznie zrezygnowałam. Z tego co widzę, to podczas odryzania kawałka piłki było niebezpiecznie, dobrze, że psinka nie postanowiła połknąć go. 😉

  • W tym roku piłka ażurowa jest w moich zakupowych planach. Myślę, że u nas fajnie sprawdziłaby się podczas treningów,bo pozostawiona psu pewnie też by pozbyła się części gumy ;).

  • Wyglada na fajna. Super ze ta pilka tez wytrzyma szarpanki, bo nasza podopieczna Lunka lubi bardzo szarpac zabawke z czlowiekiem i mysle, ze ta pilka moglaby byc idealna dla niej i mysle, ze napewno sie nie znudzi 😀 Wiesz moze gdzie w sklepie czy w internecie mozna ta pilke kupic najtaniej?

Ładowanie