[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
do wygrania książki o psach

Konkurs książkowy – Zakończony

Etap 1. (publikacja 06.01.2015)

Obiecałam kolejny konkurs. Chętnie odstąpię osobie, która go wygra jedną z książek, które leżą na mojej półce i ciągle czekają na to, że je przeczytam. Niestety czasu mi na to brakuje, a książki przecież po to są, żeby je czytać. Nie mogę się jednak zdecydować, którą najbardziej byście chcieli. Pomyślałam, że przez 3 dni będziecie mogli głososwać, która z poniższych książek powinna być nagrodą w następnym konkursie. Zasada jest prosta, wpiszcie w komentarzu numer książki, którą chcielibyście dostać, a ta, która 9.01.2015 o godz. 22.00 zdobędzie najwięcej głosów, będzie nagrodą w następnym konkursie. Liczą się głosy na fb, bezpośrednio na blogu i świeżo założonym google+ . Można podać tylko jeden numerek. Zapraszam do wspólnej zabawy 🙂

konkurs ksiazki

Została wybrana nagroda. (publikacja 09.01.2015)

Dobry piesKsiążką, która miała najwięcej głosów, a tym samym będzie można ją zdobyć w konkursie, to książka „Dobry pies” Jon Katz. Historia psa, który uwielbiał swego pana, ale nie potrafił poskromić swoich niekontrolowanych zachowań, którym żadne szkolenia, leki, czy nawet praktyki szamańskie nie potrafią zaradzić. Piękny biało-czarny border collie, mający awersję do wszelkich rozkazów, nie poddający się szkoleniu czy tresurze, był przyczyną i źródłem wiecznych problemów, kłótni, awantur, konfrontacji, stresów, nieporozumień i wydatków. Jon Katz przekonuje, że czasem miłość do psa wymaga od człowieka niezwykle trudnych decyzji. Trzeba umieć im sprostać, bo naprawdę dobry pan to pan odpowiedzialny za ukochane zwierzę.

 

Etap 2. Szczegóły konkursu (publikacja 10.01.2015)

Dziękuję wszystkim za głosowanie. Dla pozostałych osób na pewno każda z tych książek jest dobra jako nagroda 😉 

ZASADY KONKURSU I

Etap 3. Wyniki konkursu (publikacja 20.01.2015)

Dziękuję za udział w konkursie, komentarze są cudowne! Wiem, że bardzo się napracowaliście przy nich. Dzięki nim poznałam Was trochę lepiej i dowiedziałam się, że sami macie dużą wiedzę o psach. Wspaniale, że opiekunowie zwierząt są coraz bardziej świadomi potrzeb swojego pupila. Mam nadzieję, że teraz już macie troszkę więcej odwagi, aby komentować wpisy i brać udział w dyskusjach pod nimi. Myślę, że dużo się przy tym dowiedzieliście, dobrze bawiliście a i emocje pewnie też były, bo walczyliście do ostatniego momentu, a nawet nieco dłużej. Oczywiście obiecuję, że nie jest to ostatni konkurs. A zwyciężczynią tym razem jest Ola Seńko! Serdecznie gratuluję! (Na prośbę osób, które brały udział w konkursie, mogę udostępnić szczegółowe wyniki konkursu.)

Zdjęcia zasłużonej zwyciężczyni z nagrodą i małym bonusem

10909604_1532791850342258_1884593827_o

10960578_1532791800342263_915320419_o


Jeśli podobał Ci się artykuł i chcesz być na bieżąco z konkursami zapisz się do naszego newslettera. A jeśli masz w domu zwierzaka koniecznie zajrzyj do nas również na www.petside.pl.

Zobacz także:

  • Tez glosowalam na 2 i super, ze bedzie do wygrania. Chociaszbym nie wygrala konkursu, to za to kupilabym ta ksziazke, bo wydaje sie byc bardzo fajna 🙂

  • Sama głosowałam na fb na książkę nr. 3 🙂 Z tego opisu wynika że jest bardzo fajna 😀

  • Ostatnio nadrabiam wszystkie psie książkowe zaległości, tej jeszcze nie miałam okazji przeczytać :).

  • Dobrego psa; D poluje jakoś dłuższy czas na to, ale coś mi nie wychodzi bo ciągle kupuję inne książki..

  • Głosowałam na 2, ale z opisu książki „Dobry pies” wnioskuję, że warto przeczytać, bo może być interesująca 🙂

  • Jak dla mnie 1

  • dla mnie dwojeczka 🙂

  • To ja poproszę 2 🙂

Ładowanie