[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
cdVet kropelki Abwehr Konzentrat plus ZeckEx

Na kleszcze – cdVet kropelki Abwehr Konzentrat plus ZeckEx w spraju

cdVet kropelki Abwehr Konzentrat plus ZeckEx w spraju stanowią naturalną alternatywę dla chemicznych środków przeciw insektom.

Tester: tym razem gościnnie testował Magik (Podziękowania dla Agaty J. za podzielenie się swoją opinią).

Rottweiler

Kropelki Abwehr Konzentrat na kleszcze, pchły, wszy i inne pasożyty, insekty, owady.

„Ilość kleszczy: Jedno wielkie ZERO  
Wprawdzie okolicy nie mamy zakleszczonej, ale oczywiście czasami jakiś potrafi się wczepić. Zapach intensywny, ziołowy, nie przeszkadza psom, nie dusi, nie prychają czy kichają po nim. Wcierałam w uszy i między łopatkami. Z aplikacją nie było najmniejszego problemu. Baaaardzo wydajny, ledwo co poszło z buteleczki. Producent zaleca stosowanie kropli codziennie przez 3 tygodnie, plus później dawkę przypominającą raz, dwa razy w tygodniu. Kropelki działają długotrwale, ale pełną odporność uzyskujemy dopiero po okresie przejściowym 3 tygodni. Aby preparat zadziałał niezbędna jest systematyczność i dobra pamięć opiekuna psa, w zamian mamy natomiast ekologiczny, naturalny produkt. Dodatkowym atutem jest fakt, że cdVet Abwehr Konzentrat mild stosować można również u młodych zwierząt, samic ciężarnych i samic karmiących. 

Spray ZeckEx odstraszający insekty: kleszcze, owady, pchły i komary.

Stosowany przed długimi polno-leśnymi spacerami jak i na wieczór na komary. Jednak komar i mucha miały go głęboko gdzieś, gryzły mimo zastosowania. Dodatkowo pompeczka się dzisiaj w nim popsuła. Preperat powinien zadziałać natychmiastowo, zgodnie z zaleceniami producenta, nakładamy go więc psom przed samym wyjściem na spacer.”

Koszt: cdVet kropelki Abwehr Konzentrat 10 ml – ok. 59 zł, ZeckEx w spraju 50 ml – ok. 46 zł.


Jeśli podobał Ci się artykuł zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco z nowymi wpisami. A jeśli masz w domu zwierzaka koniecznie zajrzyj do nas również na www.petside.pl.

Zobacz także: