[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
PsiArmani

Obroża handmade dla dużych, silnych i aktywnych psów

Zgłosiliśmy się na PsiArmaniowego TESTERA, nie do końca wierząc, że to właśnie rottweiler zostanie wybrany na psiego testera, bo wiadomo, że to silny, duży i ciężki pies, dlatego tylko odważne i pewne jakości swoich produktów firmy postanawiają nam udostępnić swój asortyment do testowania. Jeśli u nas się sprawdzi, na 99% u Twojego psa również. Tym razem się udało i mogliśmy przez 2 tygodnie testować jakość obroży z nowej kolekcji AKTYWNIE I BEZPIECZNIE. Obroże z tej serii są przeznaczone dla dużych, silnych i aktywnie spędzających czas psów i ich właścicieli ceniących sobie prostotę, funkcjonalność i bezpieczeństwo. A więc idealne dla nas.

PsiArmani

Do wykonania obroży użyte zostały dwie taśmy polipropylenowe w kolorach czerwonym i brązowym, a także zastosowane zostało innowacyjne zapięcie bezpieczeństwa, które wyklucza zerwanie klamry przez szarpnięciu. Dzięki temu obroża na klamrę może być również polecana dla dużych i silnych psów, co nadal jest rzadkością wśród firm produkujących ręcznie robione obroże.

PsiArmani

Obroża została przez nas używana na codziennych spacerach w lasach i na polach, na treningu obrony, podczas niezliczonych sesji pływackich najpierw w jeziorze, następnie w morzu i piasku.

PsiArmani

Tego typu obroże sprawdzają się u nas najlepiej, Hera ma szeroki kark, więc obroże mające więcej niż 3 cm, przechodzą jej przez głowę. Lepiej sprawdzają się cieńsze, mimo, że jest to duży pies 2,5 – 3 cm są idealne. Na spacerach nie ciągnie, chyba, że jakiś pies zaprasza ją do bójki albo kociak w zasięgu jej wzroku zaczyna szybko biec. Nie są nam więc potrzebne obroże zaciskowe, jednak na tyle mocne, żeby wytrzymały jej siłę w kryzysowych sytuacjach, tak jak również na treningu, gdzie np. jest wysyłanie naprzód. Stąd podwójne zapięcie jest idealne, ale oczywiście, bardziej problematyczne przy zapinaniu smyczy. Szybciej jest chwycić jeden krążek niż dwa złączone.

PsiArmani

Najbardziej lubimy obroże z materiału, który się nie brudzi bądź łatwo można go wyczyścić. Dzięki temu zaoszczędzamy czas, obroża w każdej sytuacji wygląda estetycznie oraz jest długowieczna, bo który psi strojniś chciałby nosić wyblakłą obrożę 😉

PsiArmani

Dla nas sprawdziła się ona w każdej sytuacji i okolicznościach, tylko jeszcze w śniegu nie miałyśmy okazji jej wypróbować, także gorąco polecamy!

PsiArmani

PsiArmani

Psi Armani w swoim asortymencie posiada ręcznie robione akcesoria dla psów. Smycze, obroże i szelki. Do nabycia na facebookowym fanpage PsiArmani -> klik . A tak wygląda obroża dzisiaj (ani razu nie czyszczona):

PsiArmani

Zobacz także:

Ładowanie