Zapisz się do newslettera

Email marketing powered by FreshMail
NEWSLETTER
30-free-christmas-wallpaper-33

Oryginalny i darmowy prezent dla każdego

Co roku tuż przed Bożym Narodzeniem mam ten sam problem: komu jaki prezent kupić. Mimo że większość z nas traktuje swojego czworonożnego przyjaciela jako członka rodziny i jemu również kupuje prezenty to jednak nadal największym problemem pozostaje podarunek dla dwunożnych w rodzinie. Kilka dni temu zaczęłam się zastanawiać nad tym, co ja chciałabym dostać pod choinkę jako zwierzolub. 

Chciałam napisać wyjątkowo artykuł nie o naszych zwierzakach tylko o nas, o właścicielach futrzaków. Każdy z nas stara się dogadzać swoim pupilom jak tylko może i to oczywiście nie tylko w Święta, ale przez cały rok. Przebywanie z naszymi zwierzakami daje nam ogromną radość i przyjmność, ale jest to też bardzo duży obowiązek. Zawsze w naszych planach musimy uwzględnić nasze pupile: wstawać wcześniej, szybko wracać z pracy, szybko wracać z imprezy, poświęcać czas na zabawę, treningi, spacery, pamięć o podawaniu jedzenia, leków, zmiana żwirku w kuwecie, pranie posłania i wiele innych czynności, które zapewniają naszemu milusińskiemu komfortowe życie.

pf_1450373138

Obowiązki związane z opieką nad zwierzakiem bywają bardzo różnie rozdzielone pomiędzy mieszkańców domu. Czasem ostatecznie wszystkim musi zająć się jedna osoba, chociaż kiedy sprowadzano zwierzaka do domu, wszyscy oczywiście obiecali się nim zajmować, a czasem wzorowo obowiązki rodzielane są po równo między każdego członka rodziny.

Nieważne jak bardzo kochamy naszego zwierzaka, czasem mamy trudniejszy dzień, czasem mamy zły humor, czasem jesteśmy bardzo zmęczeni, a czasem mamy po prostu niesamowitego lenia i wtedy zaczynamy marzyć o profesjonalnej wróżce szkoleniowcu- behawioryście, znającej potrzeby i zachowania naszego zwierzaka, która wyręczy nas na czas chociaż jednego spaceru, jednej kąpieli, jednej zmianie żwirku w kuwecie i to wszystko najlepiej zupełnie za darmo. A gdybyś miał w szafie Voucher z kuponami, które możesz wykorzystać w każdej chwili? Kupony od takiej wróżki/czarodzieja, ukochanej osoby na wyjście z psem, na zabawę z nim, na wyczyszczenie kuwety, na wymycie okien czy nawet na masaż relaksujący po którym świat wygląda zupełnie inaczej ?

pf_1450373357

Takie właśnie Vouchery dla Was przygotowałam na Święta. Wchodzicie w link z Voucherem w pdf, drukujecie (może być na grubszym papierze), składacie i umieszczacie w ładnej kopercie, naklejacie na nią ładną kokardkę i wręczacie je ukochanej osobie albo jako prezent sam w sobie albo jako dodatek do prezentu. Ten prezent jest zupełnie darmowy, to symboliczny wyraz miłości do kogoś, komu chcesz pomóc i wyręczyć go w codziennych obowiązkach, jest też dodatkową motywacją do poświęcenia swojego wolnego czasu dla kogoś, na kim nam zależy. A to idealnie pasuje do prawdziwego przesłania Świąt, bo wręczanie miłości na Święta jest najważniejsze, a nie rzeczy materialnych.

Przygotowałam dla Was 3 Vouchery do wyboru – dla właściciela psa, dla właściciela kota, a także dla wszystkich, którzy mają inne futrzaki niż pies i kot oraz jednocześnie dla tych, którzy kochają zwierzaki, ale z różnych powodów nie mają ich w domu. Oczywiście, że można to wszystko robić bez specjalnego Vouchera, ale przekazywanie takiego prezentu w formie „namacalnej” może być miłą niespodzianką dla obdarowanego i z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy, a przy okazji mamy prezent z głowy 😉

pf_1450374443

Powiem Wam szczerze, że naprawdę cieszyłabym się z takiego prezentu (Uwaga! To jest podpowiedź dla Pańcia Tajgi i Hery! Wiadomo jak to z mężczyznami bywa, trzeba powiedzieć wprost, bo rozkminka podtekstów i domysłów ciężko im idzie 😉 )

A teraz już czas najwyższy na Świąteczne i Noworoczne życzenia od psio-ludzkiej ekipy petside.pl/blog

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam:
Nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji i muzyki,
pogodnych chwil, odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.

Na zbliżający się Nowy Rok 2016, dużo zdrowia, szczęścia,
pogody ducha i wiary w lepsze jutro.


Voucher dla psiarza psiary PDF – plik do wydruku

Voucher dla psiarza psiary JPG


Voucher dla kociary kociarza PDF – plik do wydruku

Voucher dla kociary kociarza JPG


Voucher dla zwierzolubów PDF – plik do wydruku

Voucher dla zwierzolubów JPG


P.S. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte w Święta, może zdołacie wypatrzeć domek dla naszego Czarka .


Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi naszymi wpisami na blogu, a także bacznie obserwować nasz nowy projekt www.petside.pl, zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz także:

Ładowanie

Subscribe to our newsletter

Email marketing powered by FreshMail
 

Subscribe to our newsletter

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Email marketing powered by FreshMail
 

Zapisz się do Newsletter\'a

Email marketing powered by FreshMail
 

Zapisz się do newslettera

Email marketing powered by FreshMail