[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
30-free-christmas-wallpaper-33

Oryginalny i darmowy prezent dla każdego

Co roku tuż przed Bożym Narodzeniem mam ten sam problem: komu jaki prezent kupić. Mimo że większość z nas traktuje swojego czworonożnego przyjaciela jako członka rodziny i jemu również kupuje prezenty to jednak nadal największym problemem pozostaje podarunek dla dwunożnych w rodzinie. Kilka dni temu zaczęłam się zastanawiać nad tym, co ja chciałabym dostać pod choinkę jako zwierzolub. 

Chciałam napisać wyjątkowo artykuł nie o naszych zwierzakach tylko o nas, o właścicielach futrzaków. Każdy z nas stara się dogadzać swoim pupilom jak tylko może i to oczywiście nie tylko w Święta, ale przez cały rok. Przebywanie z naszymi zwierzakami daje nam ogromną radość i przyjmność, ale jest to też bardzo duży obowiązek. Zawsze w naszych planach musimy uwzględnić nasze pupile: wstawać wcześniej, szybko wracać z pracy, szybko wracać z imprezy, poświęcać czas na zabawę, treningi, spacery, pamięć o podawaniu jedzenia, leków, zmiana żwirku w kuwecie, pranie posłania i wiele innych czynności, które zapewniają naszemu milusińskiemu komfortowe życie.

pf_1450373138

Obowiązki związane z opieką nad zwierzakiem bywają bardzo różnie rozdzielone pomiędzy mieszkańców domu. Czasem ostatecznie wszystkim musi zająć się jedna osoba, chociaż kiedy sprowadzano zwierzaka do domu, wszyscy oczywiście obiecali się nim zajmować, a czasem wzorowo obowiązki rodzielane są po równo między każdego członka rodziny.

Nieważne jak bardzo kochamy naszego zwierzaka, czasem mamy trudniejszy dzień, czasem mamy zły humor, czasem jesteśmy bardzo zmęczeni, a czasem mamy po prostu niesamowitego lenia i wtedy zaczynamy marzyć o profesjonalnej wróżce szkoleniowcu- behawioryście, znającej potrzeby i zachowania naszego zwierzaka, która wyręczy nas na czas chociaż jednego spaceru, jednej kąpieli, jednej zmianie żwirku w kuwecie i to wszystko najlepiej zupełnie za darmo. A gdybyś miał w szafie Voucher z kuponami, które możesz wykorzystać w każdej chwili? Kupony od takiej wróżki/czarodzieja, ukochanej osoby na wyjście z psem, na zabawę z nim, na wyczyszczenie kuwety, na wymycie okien czy nawet na masaż relaksujący po którym świat wygląda zupełnie inaczej ?

pf_1450373357

Takie właśnie Vouchery dla Was przygotowałam na Święta. Wchodzicie w link z Voucherem w pdf, drukujecie (może być na grubszym papierze), składacie i umieszczacie w ładnej kopercie, naklejacie na nią ładną kokardkę i wręczacie je ukochanej osobie albo jako prezent sam w sobie albo jako dodatek do prezentu. Ten prezent jest zupełnie darmowy, to symboliczny wyraz miłości do kogoś, komu chcesz pomóc i wyręczyć go w codziennych obowiązkach, jest też dodatkową motywacją do poświęcenia swojego wolnego czasu dla kogoś, na kim nam zależy. A to idealnie pasuje do prawdziwego przesłania Świąt, bo wręczanie miłości na Święta jest najważniejsze, a nie rzeczy materialnych.

Przygotowałam dla Was 3 Vouchery do wyboru – dla właściciela psa, dla właściciela kota, a także dla wszystkich, którzy mają inne futrzaki niż pies i kot oraz jednocześnie dla tych, którzy kochają zwierzaki, ale z różnych powodów nie mają ich w domu. Oczywiście, że można to wszystko robić bez specjalnego Vouchera, ale przekazywanie takiego prezentu w formie „namacalnej” może być miłą niespodzianką dla obdarowanego i z pewnością wywoła uśmiech na jego twarzy, a przy okazji mamy prezent z głowy 😉

pf_1450374443

Powiem Wam szczerze, że naprawdę cieszyłabym się z takiego prezentu (Uwaga! To jest podpowiedź dla Pańcia Tajgi i Hery! Wiadomo jak to z mężczyznami bywa, trzeba powiedzieć wprost, bo rozkminka podtekstów i domysłów ciężko im idzie 😉 )

A teraz już czas najwyższy na Świąteczne i Noworoczne życzenia od psio-ludzkiej ekipy petside.pl/blog

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam:
Nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji i muzyki,
pogodnych chwil, odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego, co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami.

Na zbliżający się Nowy Rok 2016, dużo zdrowia, szczęścia,
pogody ducha i wiary w lepsze jutro.


Voucher dla psiarza psiary PDF – plik do wydruku

Voucher dla psiarza psiary JPG


Voucher dla kociary kociarza PDF – plik do wydruku

Voucher dla kociary kociarza JPG


Voucher dla zwierzolubów PDF – plik do wydruku

Voucher dla zwierzolubów JPG


P.S. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte w Święta, może zdołacie wypatrzeć domek dla naszego Czarka .


Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi naszymi wpisami na blogu, a także bacznie obserwować nasz nowy projekt www.petside.pl, zapisz się do naszego newslettera.

Zobacz także:

Ładowanie