[FM_form id="8"]
NEWSLETTER
Fish4Dogs Sea Jerky Tiddlers

Test przysmaków Fish4Dogs Sea Jerky Tiddlers

„Sea Jerky Tiddlers to pyszne, niskokaloryczne smakołyki robione tylko i wyłącznie z pieczonych skór ryby. Ponadto ten zdrowy, naturalny smakołyk ma chropowatą teksturę idealną do usuwania kamienia nazębnego.”

Testerki: głównie Tajga i przy okazji Hera 😉

Testujemy w ramach konkursu Top for Dog 2015 .

Muszę przyznać, że moje sumienie jest najspokojniejsze, kiedy moim dziewczynom podaje smakołyki naturalne. A Sea Jerky bez wątpienia do takich należą, ponieważ w ich składzie są wyłącznie skóry ryb, co widać i czuć. Oferta smakołyków Fish4Dogs przyprawia mnie o zawrót głowy – najlepsze rarytasy dla naszych czworonożnych pupili.

  • Sea  Biscuit Tidllers – 95% dorsza i 5% ryżu
  • Sea Jerky Fish Bones – 100% skóry rybnej zawijanej w kosteczki
  • Sea Jerky Fish Bones Twists – 100% skóry rybnej zawijanej w warkoczyki
  • Sea Jerky Fish Skinny Strips – 100% skóry rybnej w plasterkach
  • Super Stars – wieloskładnikowe granulki w kształcie gwiazdek
  • Sea Wraps Sweet Potato – słodkie ziemniaki zawijane w suszone rybne skóry
  • i wreszcie testowane przez nas Sea Jerky – 100 % skóry rybnej w kosteczkach

Ponadto firma oferuje również mus dla psiaków i suchą karmę oraz sos olej z łososia.

Fish4dogs samkołyki zestaw

Wszystkie (oprócz Super Star 75g) są dostępne w 100g opakowaniach i kosztują tyle samo – 16,99 zł.

Kupując psiakowi takie pyszności rozpieszczamy go na całego 🙂

Sea Jerky występują w dwóch odmianach: Tiddlers dla małych psów (bok ma 15mm) i Squares dla psów dużych (bok ma 25mm). My dostaliśmy akurat Tiddlers dla małych psów, ale smakołyki te wcale małe nie są, co widać chociażby na głównym zdjęciu testu. Dopóki nie zgłębiłam się w lekturę produktu, byłam przekonana, że to my właśnie dostaliśmy smakołyki dla dużych psów. Wprawdzie zbyt twarde nie są, ale czy są odpowiednie dla bardzo małych piesków – musiałby ocenić tester z takim właśnie pupilem.

Fish4Dogs Sea Jerky Tiddlers

Fish4Dogs Sea Jerky Tiddlers

Osobiście nie używałabym ich jako nagród do dłuższego treningu, ponieważ są za duże i za długo psiaki je jedzą i uważam, że 1-2 sztuki jednorazowo 1-2 razy dziennie lub nawet raz na 2 dni im wystarczy, żeby poczuły rybke na swoim podniebieniu i troszkę przy okazji sobie pochrupały. Podajac je w ten sposób opakowanie będzie wydajne i wystarczy nam na dłuższy czas, ponieważ jak na 100g to sztuk w opakowaniu wydaje się być sporo.

Fish4Dogs Sea Jerky Tiddlers

Maksymalna dawka w ciągu dnia według producenta:

Fish4Dogs Sea Jerky Tiddlers

Opakowanie jest wyposażone w system wielokrotnego zamykania, co zapewnia dłużej świeżość produktu już po jego otwarciu. Przysmak nie zawiera glutenu, zbóż, barwników i konserwantów, czyli może być smakołykiem dla psów mających problemy z alergią pokarmową, o ile nie są uczulone na rybę.

Zarówno Tajga jak i Hera jadły je ze smakiem. Hera jedynie pomogła w testowaniu (co nie było planowane, ale wywęszyła smaki będąc w drugiej części ogródka, więc odmówić nie mogłam), a całe opakowanie jest do użytku Tajgi, bo go jeszcze nie skończyliśmy – takie rarytasy są nie do zjadania tylko delektowania się 😉

Fish4Dogs Sea Jerky Tiddlers

A tu filmik, w którym testowałam czy Tajga po zjedzeniu smakołyka będzie wracała po następny.

Produkt oraz cała oferta Fish4Dogs -> klik .


Dziękujemy Top for Dog 2015 oraz Fish4Dogs Polska za możliwość testowania produktu.

Zobacz także:

  • Moja suczi bardzo lubi te smaksy, chociaż jest jedno „ale” – w przypadku tak małego psa, jak mój – nadają się jedynie na przekąskę, ale nie jako smaksy w nauce, są zbyt duże, zbyt twarde, i zbyt kruche, aby podzielić.

Ładowanie